جزییات خبر

سرویس علمی و آموزشی

دوره آموزشی مدیریت مصرف انرژی در منطقه خراسان شمالی برگزار شد

در راستای آگاهی کارکنان در خصوص مدیریت مصرف و راهکارهای عمومی بهینه سازی، دوره آموزشی بهینه سازی مصرف انرژی در بخش‌های ساختمان و صنعت در منطقه خراسان شمالی برگزار شد.

(شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸) ۱۱:۵۹

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی ،مجتبی شکوری، مدیر منطقه هدف از برگزاری این دوره را آشنایی کارکنان با راهکارهای بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی در واحدهای اداری و منازل دانست و خاطر نشان کرد: با رعایت صحیح الگوی مصرف می توانیم گام بزرگی به سمت اقتصاد مقاومتی برداریم.

در ادامه، مدیر بخش مدیریت و بهینه سازی انرژی شرکت برق استان به عنوان مدرس این دوره آموزشی، در خصوص اهمیت و راهکارهای موثر مدیریت و اصلاح الگو مصرف انرژی در سازمان‌ها مطالبی را عنوان کرد و گفت: مهم ترین بخش کار، تعیین نقشه راه بهینه سازی مصرف می باشد که با مشارکت ادارات این مهم ترسیم و عملیاتی خواهد شد .

صادقی افزود: دراین دوره آموزشی، مباحثی همچون راهکارهای بهینه سازی مصرف انرژی و همچنین اقدامات انجام شده در خصوص معیار مصرف و اصلاح الگوی مصرف ادارات مورد نقد و بررسی قرار گرفت و شرکت کننندگان در این دوره به بیان تجربیات، نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

گفتنی است، این دوره آموزشی یک روزه، به مدت 102نفر ساعت برگزار شد.

 

دوره آموزشی بهینه سازی
دوره آموزشی بهینه سازی

 

تعداد بازدید : ۱۸۳
(شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸) ۱۱:۵۹
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید